Futbol Akademisi


Tanju Çolak Futbol Akademisi; 6-16 Yaş grubu çocuklarımızın eğitimini hedeflemektedir. Sporcularımız, taktik ve teknik bilgileri kapsayan ve yıl boyu sürecek müfredatıyla, bünyesindeki akademik eğitimli ve tecrübeli genç takım koçları tarafından eğitilecektir.

Sporcularımız, eğitim süreci boyunca, hem kaliteli futbol eğitimi alacaklar hem de fiziksel gelişimleri, beslenmeleri ve okul başarıları eğitimcilerimiz tarafından takip edilecektir.

Eğitim programı süresince başta Tanju ÇOLAK olmak üzere eski/yeni futbolcularla tanışma imkanı bulup, zaman zaman onlarla birlikte antrenman yapma imkanı bulacaklardır.

TÇFA; öncelikle iyi bir birey, iyi bir vatandaş ve iyi bir sporcu olmayı öğretir.

Futbol eğlenmeden öğrenilemeyecek bir spordur ve program içeriklerimiz bu yönde hazırlanarak, tüm sporcularımızın bu oyuna katılmasını sağlamaktadır.

TÇFA; kısa vadeli sonuçlardan daha çok uzun vadeli sonuçlara odaklıdır. Cinsel ayırımcılık yapmadan, kız/erkek her isteyen akademimizde eğitim alabilecektir. Asıl olan çocuklarımızın sporcu ruhuyla fiziksel ve ruhsal gelişimine destek vermektir.

TÇFA; bünyesinde akademik kariyerli ve lisanslı, tecrübeli ve seçkin antrenörleri bünyesinde barındırır. Antrenörlerimizin öncelikli görevleri, sporcularımıza sevgi, şefkat ve hoşgörü ile eğilerek, eğitim vermektir. Sporcularımızın okul eğitimleri ile futbol eğitimleri birbirleriyle çelişen ya da zor yürüyen kavramlar değildir. Karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde bu konu ailelere ve sporcularımıza önemle anlatılır.

Daha Fazla Bilgi / Kayıt İletişim İçin 0553 425 55 55